Rekomendacje naszych pacjentów są ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym centrum rehabilitacji.

17.03.2017

Właściwe podejście do problemu pacjenta

Polecam zabiegi w centrum pani Gawłowskiej. Od lat miałam problemy z naroślą na pięcie – tzw. ostrogą piętową. Dwukrotnie usuwano mi to zwapnienie, ale po jakimś czasie powracało. Dopiero terapia manualna w gabinecie p. Gawłowskiej pomogła. Jak stwierdziła terapeutka, dotychczas usuwano jedynie objawy a nie przyczynę, czyli wadliwe ustawienie stopy wynikające , jak dobrze pamiętam, z nierównowagi mięśniowej czy napięcia mięśniowego. I to gdzieś aż w okolicach biodra i kręgosłupa. Terapia pomogła, ostroga się nie odnawia.

Barbara

12.04.2017

Rewelacyjne miejsce do rehabilitacji

Polecam serdecznie wszystkim leczenie w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska. Miałam straszne kłopoty ze skręconym barkiem. Niby odbyłam rehabilitację na NFZ ale ból w lewym ramieniu ciągle powracał i odczuwałam stały dyskomfort gdy musiałam coś zrobić lewą ręką, szczególnie uniesioną do góry. Dopiero zabiegi w Centrum p. Gawłowskiej przywróciły mi dawną sprawność. Specjalistyczny program Rehabilitacja Barku według którego prowadzono rehabilitację sprawdził się znakomicie. Znowu smecz przy ataku przy siatce i serwis jest moją najgroźniejszą bronią na korcie – nie ma co ukrywać, jestem zatwardziałym mańkutem 🙂

Monika, 23 lata

7.05.2017

Już myślałem, że nie wsiądę na rower

Właśnie jadąc na rowerze przez most Sikorskiego (chyba najniebezpieczniejsze miejsce dla cyklistów we Wrocławiu – kto jeździ przez JPII ten wie o czym mówię) zostałem zepchnięty przez samochód na kratownice i doznałem poważnego urazu. Złamana kość piszczelowa i, co okazało się dużo poważniejsze, zrujnowane kolano. Rehabilitacja po operacji strasznie się ślimaczyła i już zaczynałem tracić nadzieję na odzyskanie pełnej sprawności. Dopiero zabiegi w Centrum Rehabilitacyjnym Pani Gawłowskiej postawiły mnie na obie nogi. Najbardziej w terapii podobało mi się to, że rozpoczęła się nie od kolana a od mojej głowy 🙂 Przekonanie mnie, że trzeba i warto walczyć o moje kolano to już była połowa sukcesu. Wyniki rehabilitacji tylko to potwierdziły. Od miesiąca znowu jeżdżę ale losu już nie kuszę. Most Sikorskiego omijam a jak już, to jadę po chodniku 🙂

Ryszard, po pięćdziesiątce 🙂

26.09.2017

The most helpful staff!

Centrum Rehabilitacja Elżbieta Gawłowska has the nicest, incredibly knowledgeable and the most helpful staff! After a bad shoulder injury, I saught help to reduce pain and increase mobility. After my first few appointments, I could already begin to feel a huge difference in my pain levels. The pain began to subside after multiple PST treatments and I was able to stop wearing a sling and focus on rebuilding the muscle again. Now, throughout my treatments with Mariusz, I have regained so much more of my mobility and have zero pain. He does a fantastic job pinpointing where I need the most work and digs in. I always look forward to my appointments, every Monday, as their team is always very positive and make me feel so comfortable every time I go. Dziękuję bardzo!!

Kasia Walczak

10.10.2017

Rekonsutrukcja ACL

Do Centrum Rehabilitacji Pani Elżbiety Gawłowskiej trafiłem 2 tygodnie po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście pracujących tam terapeutów – przy pierwszej wizycie bardzo dokładnie wytłumaczono mi na czym polegać będzię zaplanowana rehabilitacja, jakie są poszczególne fazy powrotu do sprawności, kedy możemy osiągnąć poszczególne etapy. W tej chwili minęły 4 miesiące od zabiegu, zapomniałem już ,że kolano było operowane. Przede mną etap związany z powrotem do aktynowści sportowej, jestem mega pozytywnie zaskoczony ,że wszystko odbyło się tak sprawnie i szybko ! Wiedza i doświadczenie terapeutów zaprocentowało w 100 %, polecam serdecznie!

24.11.2017

Teraz mam nadzieję…

Lewe ramię uszkodzone na wyciągu „wyrwi-rączka” leczyłam bezskutecznie już od 5 lat. Wchodząc do tego gabinetu oddałam się w ręce poważnych osób, które potrafią przeanalizować sytuację pacjenta i które działają w sposób świadomy i odpowiedzialny. Po zabiegach manualnych dolegliwości w ramieniu nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie złagodniały. Teraz mam nadzieję, że może jeszcze ustąpią.

Kalina