Rekomendacje naszych pacjentów są ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym centrum rehabilitacji.

17.03.2017

Właściwe podejście do problemu pacjenta

Polecam zabiegi w centrum pani Gawłowskiej. Od lat miałam problemy z naroślą na pięcie – tzw. ostrogą piętową. Dwukrotnie usuwano mi to zwapnienie, ale po jakimś czasie powracało. Dopiero terapia manualna w gabinecie p. Gawłowskiej pomogła. Jak stwierdziła terapeutka, dotychczas usuwano jedynie objawy a nie przyczynę, czyli wadliwe ustawienie stopy wynikające , jak dobrze pamiętam, z nierównowagi mięśniowej czy napięcia mięśniowego. I to gdzieś aż w okolicach biodra i kręgosłupa. Terapia pomogła, ostroga się nie odnawia.

Barbara

12.04.2017

Rewelacyjne miejsce do rehabilitacji

Polecam serdecznie wszystkim leczenie w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska. Miałam straszne kłopoty ze skręconym barkiem. Niby odbyłam rehabilitację na NFZ ale ból w lewym ramieniu ciągle powracał i odczuwałam stały dyskomfort gdy musiałam coś zrobić lewą ręką, szczególnie uniesioną do góry. Dopiero zabiegi w Centrum p. Gawłowskiej przywróciły mi dawną sprawność. Specjalistyczny program Rehabilitacja Barku według którego prowadzono rehabilitację sprawdził się znakomicie. Znowu smecz przy ataku przy siatce i serwis jest moją najgroźniejszą bronią na korcie – nie ma co ukrywać, jestem zatwardziałym mańkutem 🙂

Monika, 23 lata

7.05.2017

Już myślałem, że nie wsiądę na rower

Właśnie jadąc na rowerze przez most Sikorskiego (chyba najniebezpieczniejsze miejsce dla cyklistów we Wrocławiu – kto jeździ przez JPII ten wie o czym mówię) zostałem zepchnięty przez samochód na kratownice i doznałem poważnego urazu. Złamana kość piszczelowa i, co okazało się dużo poważniejsze, zrujnowane kolano. Rehabilitacja po operacji strasznie się ślimaczyła i już zaczynałem tracić nadzieję na odzyskanie pełnej sprawności. Dopiero zabiegi w Centrum Rehabilitacyjnym Pani Gawłowskiej postawiły mnie na obie nogi. Najbardziej w terapii podobało mi się to, że rozpoczęła się nie od kolana a od mojej głowy 🙂 Przekonanie mnie, że trzeba i warto walczyć o moje kolano to już była połowa sukcesu. Wyniki rehabilitacji tylko to potwierdziły. Od miesiąca znowu jeżdżę ale losu już nie kuszę. Most Sikorskiego omijam a jak już, to jadę po chodniku 🙂

Ryszard, po pięćdziesiątce 🙂

26.09.2017

The most helpful staff!

Centrum Rehabilitacja Elżbieta Gawłowska has the nicest, incredibly knowledgeable and the most helpful staff! After a bad shoulder injury, I saught help to reduce pain and increase mobility. After my first few appointments, I could already begin to feel a huge difference in my pain levels. The pain began to subside after multiple PST treatments and I was able to stop wearing a sling and focus on rebuilding the muscle again. Now, throughout my treatments with Mariusz, I have regained so much more of my mobility and have zero pain. He does a fantastic job pinpointing where I need the most work and digs in. I always look forward to my appointments, every Monday, as their team is always very positive and make me feel so comfortable every time I go. Dziękuję bardzo!!

Kasia Walczak

10.10.2017

Rekonsutrukcja ACL

Do Centrum Rehabilitacji Pani Elżbiety Gawłowskiej trafiłem 2 tygodnie po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście pracujących tam terapeutów – przy pierwszej wizycie bardzo dokładnie wytłumaczono mi na czym polegać będzię zaplanowana rehabilitacja, jakie są poszczególne fazy powrotu do sprawności, kedy możemy osiągnąć poszczególne etapy. W tej chwili minęły 4 miesiące od zabiegu, zapomniałem już ,że kolano było operowane. Przede mną etap związany z powrotem do aktynowści sportowej, jestem mega pozytywnie zaskoczony ,że wszystko odbyło się tak sprawnie i szybko ! Wiedza i doświadczenie terapeutów zaprocentowało w 100 %, polecam serdecznie!

24.11.2017

Teraz mam nadzieję…

Lewe ramię uszkodzone na wyciągu „wyrwi-rączka” leczyłam bezskutecznie już od 5 lat. Wchodząc do tego gabinetu oddałam się w ręce poważnych osób, które potrafią przeanalizować sytuację pacjenta i które działają w sposób świadomy i odpowiedzialny. Po zabiegach manualnych dolegliwości w ramieniu nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie złagodniały. Teraz mam nadzieję, że może jeszcze ustąpią.

Kalina

24.01.2018

Lekarze załamywali ręce

Do Centrum zgłosiłam się z bólem stopy, który doskwierał przy dłuższym chodzeniu. Lekarze załamywali ręce, ponieważ wykluczyli ostrogę piętową. Trafiłam do Centrum bez większych nadziei na poprawę stanu zdrowia. Zostałam pozytywnie zaskoczona bardzo indywidualnym podejściem do każdego pacjenta oraz poświęconym mu czasie. Na wstępie został zebrany skrupulatny wywiad, na podstawie którego dobrano odpowiednią metodę leczenia. Już po pierwszej wizycie objawy ustąpiły o 50%. Serdecznie polecam zabiegi w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska.

Małgorzata Socha

4.03.2018

My company transferred me from Frankfurt to Wrocław to lead a team of software developers in the FinTech industry. Being so close to the mountains, Wrocław was where I discovered skiing. Unfortunately during my last trip to Karpacz, I suffered a serious knee ligament injury. I was afraid I’d have to go back to Germany for my physiotherapy, but a colleague recommended me Mrs Gawłowska’s center and I tried it out. With a combination of treatments and therapy, I was able to get back to good shape in no time. The equipment is top-notch, the staff very professional and most of all: friendly and caring. I can warmly recommend this place!

Stephan Weiß from Frankfurt

5.04.2018

Me and my partner Wojtek live together in London. We spend a lot of time in Wrocław and visit Wojtek’s mother regularly. In England we really enjoy going for hiking trips into the Highlands. When we’re in Wrocław, we also like to get out of town for a quick hike. During our last trip to Ślęża we tried to tackle the red track. I was unlucky to severely twist my ankle in the very last ascent. It was so bad, I had to stay in Wrocław for the physiotherapy. My doctor recommended Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska and it was a great choice! They have state of the art facilities and treatments compared with the physiotherapy clinics I know back from London. The therapists are very friendly and look after you all the time. All this for really outstanding prices – I can only recommend it!

George Leyndes from London

Kanada 6.04.2018

Ostroga Piętowa

Podczas pobytu w Polsce od 1 wrzesnia – 15 pazdziernika 2017 roku i majac bardzo dokuczliwy problem z ostroga pietowa zglosilam sie do Centrum Rehabilitacji Elzbieta Gawlowska. Po rozmowie i zastosowaniu terapi manualnej , kilku zabiegow fala uderzeniowa oraz laserem wysokoenergetycznym pan SEBASTIAN uwolnil mnie ze zwiekszajacych sie dolegliwosci . Dzieki jego zaangazowaniu i profesjonalnym podejsciu po powrocie do Kanady moj problem z ostroga wygasl i jak do tej pory nie odnawia sie. A wiec z wlasnego doswiadczenia bardzo polecam zabiegi w Centrum Rehabilitacji E. Gawlowska na ostroge pietowa .
WIELKIE DZIEKI SEBASTIAN

Wdzieczna Irena B.

Wrocław 10.05.2018

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć w naszym Centrum na terapii członka zespołu “Stare Dobre Małżeństwo”, Pana Krzysztofa Myszkowskiego. Było to bardzo miłe spotkanie oraz duże wyzwanie, ponieważ w najbliższym czasie zespół rozpoczyna trasę koncertową i Pan Krzysztof musi być w optymalnej formie fizycznej oraz wokalnej. Śpiewanie to czynność wykonywana również przez mięśnie, które mogą ulec przeciążeniu, dlatego fizjoterapeuta może wspomagać ich działanie poprzez zabiegi manualne i fizykalne. Życzymy Panu Krzysztofowi udanej trasy koncertowej oraz utrzymania się efektów naszej pracy terapeutycznej.

Zapraszamy wszystkich muzyków oraz artystów do współpracy, aby podnieść jakość wykonywania swojej pasji.

Pozdrawiamy.

Wrocław 7.08.2018

Ostroga Piętowa

Do Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej trafiłem z powodu stwierdzonej ostrogi piętowej. Od pierwszej chwili poczułem, że mój “problem” spotkał się nie tylko z profesjonalną drużyną ale także z bardzo przyjaznym nastawieniem. Moja nogą zajmował się fizjoterapeuta Tomasz. Jego bardzo profesjonalna terapia manualna w połączeniu z laserem i falą uderzeniową przyniosła oczekiwaną ulgę. Polecam Centrum Rehabilitacyjne Pani Gawłowskiej oraz dziękuję Panu Tomaszowi za Jego profesjonalizm połączony z wszelkiego rodzaju “radami rehabilitanta”.

Tomasz