Fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapeuta to specjalista, który pomaga osobom chorym lub kontuzjowanym w poprawie sprawności psychofizycznej. Celem fizjoterapii jest również przeciwdziałanie bólom. W swojej pracy fizjoterapeuci wykorzystują różnego rodzaju wiele specjalistycznych urządzeń i narzędzi, takich jak piłki, taśmy, materace czy drabinki. Doświadczony, dobry fizjoterapeuta posiada indywidualne podejście do każdego pacjenta, a metody i techniki fizjoterapeutyczne dopasowuje do jego potrzeb oraz możliwości.

Fizykoterapia

Masaż i klasyczna fizjoterapia, które są podstawą leczenia i rehabilitacji, są przez naszych specjalistów uzupełniane także zabiegami fizykoterapii. Fizykoterapia pomaga podczas rehabilitacji oddziaływać na organizm pacjenta za pomocą bodźców fizycznych takich jak np.

  • ciepło,
  • zimno,
  • światło.

Masaż pełni wówczas formę uzupełniającą, a fizykoterapia podstawę leczenia. Taka procedura leczenia zapewnia niejednokrotnie lepsze efekty niż klasyczne zabiegi, a rehabilitacja pacjentów trwa krócej.

Certyfikowany Fizjoterapeuta

W Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i certyfikowanych fizjoterapeutów cieszących się dobrą opinią, którzy posiadają wysokie kompetencje i odpowiednią wiedzę w dziedzinie fizjoterapii i fizykoterapii. Dzięki temu nasi pacjenci mogą cieszyć się leczeniem na najwyższym poziomie, mają również gwarancję bezpieczeństwa oraz efektów. Tylko dobry, rzetelny i sprawdzony fizjoterapeuta jest w stanie odpowiednio zadbać o Państwa zdrowie, dlatego jeśli szukają Państwo najlepszej pomocy medycznej – zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Centrum Rehabilitacji, którego siedzibą jest Wrocław.

Jak wygląda praca z naszymi fizjoterapeutami?

Zazwyczaj, podczas fizjoterapii, pacjenci uczestniczą w cyklicznych sesjach, na których wykonują odpowiednio dobrane ćwiczenia. Program ćwiczeń jest dopasowywany indywidualnie po wcześniejszym ustaleniu przebiegu terapii. W trakcie zajęć fizjoterapeuta pomaga pacjentom w poprawnym wykonywaniu ćwiczeń oraz śledzi ich postępy. Masaż i fizykoterapia są dodatkowymi zabiegami, które sprawiają, że rehabilitacja jest kompleksowa, a pacjent wraca do zdrowia szybciej ciesząc się nie tylko pełnią formy, ale także dobrym samopoczuciem.

Fizykoterapia To właśnie satysfakcja i samopoczucie naszych pacjentów są składnikami skutecznej rehabilitacji. Staramy się, aby każdy masaż, każda Państwa wizyta i każdy zabieg, był przyjemnym doznaniem, a na efekty naszych działań nie będzie trzeba długo czekać. Jeżeli szukają Państwo dobrego, profesjonalnego fizjoterapeuty z wysokim doświadczeniem, zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszego ośrodka.