Krioterapia miejscowa

Krioterapia miejscowa, to kolejny zabieg znajdujący się w ofercie Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej. Zabieg ten polega na obniżeniu temperatury tkanek, zaś jego głównym celem jest uzyskanie przekrwień struktur głęboko ułożonych w okolicy poddanej krioterapii miejscowej. Stan ten utrzymuje się mniej więcej przez 4 godziny.

Wrocław był do niedawna miejscem, gdzie krioterapia nie była popularnym zabiegiem, a liczba ośrodków stosujących zabiegi była ograniczona. Od teraz macie Państwo okazję skorzystać z zabiegów w naszym Centrum. Krioterapia jest zbawienna dla naszych tkanek.

Kiedy stosowana jest krioterapia?

Krioterapia miejscowa stosowana jest w wielu przypadkach takich jak:

  • leczenie mięśni i stawów,
  • urazy sportowe: zwichnięcia, skręcenia, krwiaki pourazowe, obrzęki,
  • stwardnienie rozsiane,
  • zapalenie okołostawowe,
  • łuszczycowe zapalenie stawów,
  • choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa,
  • dyskopatie, również mialgie,
  • choroby reumatyczne i reumatoidalne narządów ruchu,
  • tendopatie czy entezopatie.

Zabieg krioterapii przynosi doskonałe rezultaty, między innymi powoduje ograniczenie krążenia w danym miejscu, pobudzenie receptorów zimna, poprawienie ukrwienia, spowolnienie metabolizmu, zmniejszenie bądź ustąpienie obrzęków, powstanie zmian naczynioruchowych oraz zatrzymanie stanu zapalnego.

krioterapia miejscowa wrocław Wśród zabiegów rehabilitacji i fizjoterapii krioterapia jest uznawana na metodę przyjazną i nieinwazyjną. Nasz ośrodek na mapie Polski doskonale uzupełnia wachlarz możliwości jaki pod tym względem oferuje swoim pacjentom Wrocław. Wybór naszego Centrum będzie dla Państwa okazją do uzupełnienia zabiegów rehabilitacji o tę formę leczenia.

Krioterapia – cena zabiegu

W naszym Centrum krioterapia miejscowa jest wykonywana od długiego czasu, posiadamy duże doświadczenie w krioterapii, tak więc gwarantujemy najlepszą opiekę medyczną w przystępnej cenie. Pacjenci, korzystający z krioterapii miejscowej, mogą spodziewać się doskonałych rezultatów, indywidualnego podejścia oraz pełnego profesjonalizmu. Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej znajduje się w mieście Wrocław, konkretniej na ulicy Piłsudskiego 84A.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów medycznych i umówienia się na zabieg krioterapii.