Szanowni Pacjenci!

 Zasady obowiązujące w czasie pandemii COVID-19 w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Elżbieta.

W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów oraz personelu, dostosowujemy organizację pracy w Centrum Rehabilitacji Gawłowska Elżbieta do wymogów stawianych placówkom medycznym, wynikających  z panującej na świecie pandemii COVID-19. Bardzo prosimy o dostosowane się do wprowadzanych zmian organizacyjnych.

Przed przystąpieniem do badania fizjoterapeutycznego w gabinecie i dalszych działań rehabilitacyjnych, pacjent wypełnia ankietę zgodną z wywiadem epidemiologicznym.
(Długopis dezynfekowany, zalecenia, aby posiadać swój)
(Pomimo uprzedzonego wywiadem rozmowy telefonicznej podczas umawiania na wizytę)

Prosimy o stawianie się pacjentów na czas, bez osób towarzyszących (wyj. Osoby do 18 r.ż), aby ograniczyć większe zgrupowania

Każdy fizjoterapeuta oraz osoby przebywające w Centrum są zobowiązane do noszenia przyłbicy lub maseczki, tak aby zgodnie z obostrzeniami zakrywać okolice ust i nosa.

Dłonie Pacjentów i Personelu są dezynfekowane, jest mierzona temperatura (Przy wejściu, recepcji, przed wypełnieniem ankiety i przystąpienia do zabiegów)

Każdy fizjoterapeuta przed przystąpieniem do pracy ma mierzoną temperaturę, posiada rękawiczki jednorazowe, wykonując w nich zabieg indywidualnie do każdego pacjenta.

Sprzęt medyczny, po każdym pacjencie jest dezynfekowany, używamy jednorazowych podkładów.

Prosimy, aby wszelkie dolegliwości takie jak uczucie gorąca, kaszel, katar zgłaszać telefonicznie pod nr kontaktowy: 663025800

Zdrowych pacjentów serdecznie zapraszamy do Centrum, a osłabionym życzymy dużo energii i szybkiego powrotu do lepszego samopoczucia.