Rehabilitanci

Rehabilitant medyczny jest specjalistą, który zajmuje się osobami z różnymi zaburzeniami, dysfunkcjami oraz zmianami chorobowymi, takimi jak choroby układu nerwowego, amputacja kończyn, urazy, choroby układu krążenia czy zmiany związane z unieruchomieniem. Leczenie rehabilitacyjne zawsze jest dobierane indywidualnie. Jeżeli cierpią Państwo na takie dolegliwości, jak choroby reumatyczne, dystrofie mięśniowe, wady układu oddychania lub krążenia, zmiany nowotworowe lub osteoporozy, zachęcamy do skorzystania z usług naszego Centrum Rehabilitacji.

Od czasu naszego powstania oferujemy pacjentom profesjonalną i owocną rehabilitację, którą prowadzi nasz doświadczony oraz kompetentny rehabilitant. Nasi rehabilitanci to osoby z dużym wykształceniem, posiadający odpowiednie uprawienia i certyfikaty pozwalające na wykonywanie pracy w zawodzie. Troszczymy się o każdego pacjenta, który do nas przychodzi, a metody i techniki rehabilitacyjne zawsze dobieramy indywidualnie po wcześniejszej diagnostyce i wywiadzie medycznym. W ramach rehabilitacji oferujemy Państwu różne metody leczenia, między innymi światłoterapię, masaż, hydroterapię, kinezyterapię, muzykoterapię czy arteterapię.

Dobry, doświadczony i kompetentny rehabilitant pomoże Państwu osiągnąć częściową lub nawet całkowitą sprawność fizyczną bądź psychiczną, dlatego zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej od początku swojego istnienia mieści się na terenie miasta Wrocław, zapraszamy do kontaktu.